Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Böngészös Bot készités, hogy...

Böngészös Bot készités, hogy kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy játék. Ugy lehet benne, Tapasztalatot szerezni, hogy "Drogot" ültetsz. 44 perc mire beérik, és utána lekel szedni.. na itt, az a gond, hogy Egyyesével kell leszedni. Egy kattintás, és leszedi, csakhogy 20-30 ezerszer, kicsit lassu, és a net is kifagy. Erre szeretném azt, hogy, valaki tudja-e hogy hogylehet olyan Robotot "Botot" késziteni, ami automatikusan kiszedi az összes drogot, hogy tapasztalatot szerezzek, és fejlödjön a szintem.

2012. okt. 21. 18:07
 1/5 anonim válasza:

Mivel játszol?

Amugy c++ba megtudod csinálni ha értesz hozzá.Akkor kívülről jönnek akkor nem is kell feltörnöd ha lebuksz akkor meg csak kitalálnak egy trüüköt és írhatsz újjat és kitiltanak de ha értesz hozzá nem buksz le de ha te csinálod akkor te nem is fogsz figyelő scriptet belerakni és nem foggod feljelenteni magadat a modiknak.

2013. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 schyled válasza:
bocs én nem válaszolni akarok hanem meg kérdezni hogy melyik játék? :D
2013. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocs, hogy nem válaszolok de annyit megmondanál, hogy melyik játék volt az?
2013. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem Netmaffia
2013. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, egy ilyen maffias jatek. valameikotok tud csinalni egy ijen botot?
2013. júl. 13. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!