Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire lehet egy notebookot...

Mennyire lehet egy notebookot fejleszteni hardver szinten? Az Intel HD Graphics videókártyák integráltak? Mellé lehet később venni egy komoly VGA-t?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte semennyire.

Az Intel HD Graphics videókártyák igen, integrálták.

Mellé vagy helyette nem lehet venni. Vannak külső videókártya próbálkozások, de olyan drágák, amennyiből akár egy jobb gépet is vehetnél.

2012. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:

"Mellé vagy helyette nem lehet venni."


Maradjunk annyiban, hogy amiben van bővítőhely, annál ez jelezve van és SOKKAL drágább a gép.

Az Intel HD tud olyat, hogy átkapcsol másik videókártyára, ezért kapni olyan verziót ahol van mellette egy Radeon HD vagy GeForce mobil kártya.

A bővítőkártyák MXM modulokon vannak. Ha cserélhető is a kártya, nem biztos, hogy a hűtés elbírja.

Használt mobil kártyákat lehet kapni a hardverapro oldalon, néha elég jó áron.


Az olcsó gépekben szinte biztosan nincs bővítési lehetőség!

2012. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:

Illusztrációk


Olcsó kisteljesítmányű videokártya, ennél talán az Intel HD sem rosszabb:

[link]


Ez meg itt mai játékhoz is elégséges erős közepes:

[link]

2012. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amit én néztem notebook, az közelíti a 200.000-et és Dell márkajelzésű. Intel Core i5 procival, 4 gb ddr3rammal amibe ugyis vennék később még négyet, 500 gb merevlemez + van 32 gb ssd. Csak a vga ami nem tetszik ( fent említett) Remélem ez van annyira drága hogy esetleg bővíthető saját vga-val. Itt nem írja sajnos
2012. nov. 1. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
200.000-ből sokkal jobb notebookot lehet venni, olyat is, amiben a VGA már alapból nagyon jó.
2012. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha küldesz linket, azt megköszönném! Láttam más fajtát is de ssd pl. egyikben sincs, 3 év garancia se. Ez a kettő egész sokat nyom a latban persze néha szeretnék játszani, reméltem hogy lehet mellé vga-t rakni.
2012. nov. 1. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!