Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem lehet bekapcsolni a...

Mért nem lehet bekapcsolni a laptopomat, és le lehet róla szedni a dokumentumokat?

Figyelt kérdés
Valami oknál fogva tegnap este leállt a laptopom és nem tudom bekapcsolni, lehet, hogy túl melegedett, vagy lemerült (az aksija eléggé instabilan működik). Nem tudom mit tegyek, legalább a rajta lévő dokumentumokat le szeretném szedni róla, ha már így is a végét járja... De hogyan? Vigyem szervizbe? És ott mit tudnak csinálni vele? Ja, és próbáltam tölteni, hátha tényleg csak lemerült, de egyáltalán nem tölt. :(
2012. nov. 8. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell egy asztali gép, meg SATA kábel.


Kiszeded a laptopból a merevlemezt, és rádugod egy asztali gépre (alaplap, sata csatlakozó+tápegység csatlakozó), onnantól mindent le tudsz szedni róla.

2012. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Topmad ***** válasza:

Szia!


Úgy próbáltad már bekapcsolni, hogy kiszeded az akksit és csak a notebook tápkábel van bedugva? Úgy még lehet, hogy elindul...

Rendesen állítottad le tegnap? Vagy valami gubanc volt?


ÜDv:

Top

2012. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sehogy nem akar bekapcsolni. Csak úgy leállt magától, visszakapcsoltam, el is indult, de még a windows sem jött be, megint leállt és azután már nem tudtam semmit sem csinálni vele.
2012. nov. 8. 16:59
 4/4 Topmad ***** válasza:

Hm... Az tényleg elég rossz. Valami akkor csúnyán elszállt.

Akkor #1 válaszóló ötlete lép életbe, gép szétcsavar, vinyó ki, és rá lehet kötni egy asztali pc-re, feltéve, hogy SATA HDD-ről beszélünk.


Üdv:

Top

2012. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!