Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung tablet testreszabásáva...

Samsung tablet testreszabásával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy Galaxy tab 2 10.1-et Az alkalmazások menüben az ikonokat szeretném mozgatni hasonlóan a Galaxy SII-es tlefonomhoz. Új oldalakat létrehozni az alkalmazásokat tetszés szerint szétosztani különböző oldalakon. Ehelyett minden egymás után ömlesztve van ugyan az adott lapon az elhelyezkedésüket meg tudom változtatni de új lapot nem tudok csinálni sehogy sem.

A másik: A fő képernyőn 5 oldal van de csak 3-at használok a másik 2 teljesen üres ergo totál fölösleges. Hogy tudom a telefonhoz hasonlóan a nem kívánt üres oldalakat törölni?

Előre is köszi



2012. nov. 15. 13:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!