Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a gépem...

Miért van az, hogy a gépem magától leveszi a hangerőt mindenről ha játszok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Na szóval, ez pár napja kezdődött el. A gépem, amikor játszok egyszer csak elhalkul. De van amikor csak youtube-n hallgatok zenét, és akkor is leveszi a fő hangerőről a hangot 0-ra. Nem tudom miért csinálja ezt. Már kb mindennel próbálkoztam, de sehogy sem jó... :S

Segítsetek, mert nagyon idegesít... Nem tudok játszani

A gépemen Win7 van 64 bites.



2012. nov. 17. 13:17
 1/3 pistuke22 válasza:

Hali Nekem ugyan ez a problémám csak win 10en. Annyira jöttem rá hogy a space nyomkodásával veszi le a hangot a gépről teljesen mindegy ha gépelek vagy ha játszok amint megnyomom a space-t folyamatosan halkul a gép.

Valaki please help.

2016. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szervusz lehet nem időszerű a válasz de magam is ezzel a problémával küzdöttem.Kiderült hogy a billentyűzetem a hibás.Lecseréltem egy újra és a space megnyomására megszűnt a hangerő halkulás.
2017. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pistuke22 válasza:
Idő közben nekem is megoldódott. A billentyűzet romlott el nálam is és minden parancsot hozzá rendelt a gombokhoz. Tehát azok is működtek amiket csak az fn gomb nyomásával tudtam használni.
2017. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!