Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés
Igazából annyi lenne a lényeg, hogy tudjak rajta netezni és bele is menjen a netkábelem, mert wifi az nincs. Nem kell semmi nagy képernyő meg ilyesmi a legolcsóbb kellene...
2012. nov. 19. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

tabletekben csak wifi van halozat csatlakozo nincs.

vegyel egy egyszerubb olcso tabletet, es egy wifi routert

pl.: MyAudio Series 7 708W tablet 8GB,

TL-WR543G

2012. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. 6ezer forintert mar lehet egy normalisabb router-t kapni, szerintem arra ruhazz be mert meg fogja novelni az opcioidat tablet teren...En megmondom oszinten nem is hallottam meg olyan tablet-rol amibe bele tudsz dugni netkabelt...


Nekem egy BlackBerry Playbook-om van, nagyon szeretem, a regebbi valtozat olcso es szerintem nagyon jo, nezz rola videokat youtube-on, van egy csomo osszehasonlitas is pl. kindle fire-el, ipad2-vel, galaxy tabokkal. Par honap mulva lecserelem szerintem mert mar masfel eves, vagy ebbol fogom az ujabb verziot megvenni, vagy pedig kiprobalom az iPad Mini-t, mert mindenkeppen 7 inches tabletet szeretnek.

2012. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, azthittem a HDMI kimenet az azt jelenti de én voltam a hülye bocsika:D Szóval akkor ha veszek routert akkor mennyi a legolcsóbb viszonylag tűrhető tablet?
2012. nov. 19. 15:13
 4/4 varter15 válasza:
Nem tudom, mennyire szeretnél olcsót de itt találsz viszonylag olcsó tableteket. aztn hogy mennyi ideigélnek azt nem tudom :DD
2013. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!