Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok Dubstep Sound Pack...

Hol tudok Dubstep Sound Pack és Effect-eket letőlteni ingyen Fl Studio 10-hez? Nem találok sehol olyan oldalt!

Figyelt kérdés
Köszi! ..

2012. nov. 23. 03:09
 1/8 anonim válasza:

[link]


Mondjuk most csodalkozok mert sokkal tobbt szedtem le annak idejen... vegeance stb.

A linkbe illeszd be a / jel es a pont kozze, hogy torrentz ;)

2012. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi? ..most miért nem linkelted ki normálisan?
2012. nov. 23. 17:26
 3/8 anonim válasza:
Bocs nem tudom mashogy, mert nem engedi normalis link-kent. De siman rakeresel a torrentz(pont)eu-n a Dubstep samples-re es ugy talalsz parszaz megat.
2012. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ncore-on van egy millió féle sample pack.
2012. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem azért!! ..de ott nincs egy darab se! -.-"
2012. dec. 31. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak tanulj meg keresni. Beírod a keresőbe, hogy dubstep, 22 sample packot hozott ki. Loopmasters, Rankin Audio, Zenhiser, Vengeance... és ez csak dubstep.
2013. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-.-

ha még kezdő vagy akkor ne nagyon csinálj semmi féle zenét!

saját tapasztalatból mondom. előbb jöjj bele h mit hogyan kell csinálni+ a zenei alapismeretek azok elengedhetetlenek.

saját tapasztalatom szerint 3 hónap volt mire egyáltalán tudtam mondjuk úgy "zenét" csinálni. és csak az után jön a móka... :DDD

egy két tanácsot viszont adnék, hogy azért ne csak oltás legyen :D

-dubstep az egy eléggé összetett zenei stílus, nem könnyű csinálni...inkább gyakorolj

-ne samplepackokat használj mert az olyan mintha más zenélyéből kivágnál kis részleteket és abból raknád össze a zenét

-dubstepre a legalkalmasabb ha a Native Instruments- Massive-t használod(eléggé összetett a program, de miután belejössz, csak úgy jön majd ki a könyöködön a többnél is több hangszín) :D

-FL Studio 10

-csak drumsamplekat használlj, a többi dolgot, hangszíneket mind VST-kkel csinálld

sok szerencsét és kellemes zeneírást

2013. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most nem azért, de én 2 nap alatt hoztam össze egy saját számot fl-el.. Jó nem lett egy húúú mekkora jó, de én csináltam, s elsőnek szerintem nem lett rossz.. :)
2014. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!