Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tölcsek le "ASUS P5KC"...

Honnan tölcsek le "ASUS P5KC" alaplap bios frissítést win 7 64bit-re?

Figyelt kérdés
Könyörgök valaki segítsen mert nem találok olyat amit fel lehet telepíteni :( ..és hangom sincs :( lécci!

2012. nov. 27. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kissé zavaros a kérés, nem hinném, hogy bios kell neked, egyébként a laphoz nincs win 7 támogatás.

[link]


[link]

2012. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) ..amugy most vettem és szarabul mennek vele a játékok mint egy Intel DG965RY lappal :S ..ez értdekes, és akkor ez a lap nem is fog müködni normálisan win7-el?
2012. nov. 28. 00:07
 3/11 Komplikato ***** válasza:

Szerintem meg az összes komponenséhez van driver, chipset pl. biztos benne van már gyárilag is. Audio és LAN valószínűleg realtek, ahhoz is tökéletesen van driver még W8 alá is. A VIA firewire-hez is van driver, már ha nincs eleve beépítve.


Az meg régen rossz lenne ha valaki az alapján döntené ezt el a gyártó mit méltóztatik kitenni vagy frissíteni. Ilyen alapon egy csomó mindenhez "nincs" driver vagy sok éves van csak. Kicsit utána kell járni.

2012. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Komplikato ***** válasza:

Lehet még is csak van frissebb chipset driver:

[link]

2012. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
amugy nagyon rossz alaplap? az asus p5kc? :)
2012. nov. 28. 00:14
 6/11 A kérdező kommentje:
meg az a baj hogy itt a windows élmény indexbe a proci 4.2 és a ram meg 5.3 ..az intel alaplapba pedig proci 5.6 ram 5.5 ..core2duo-s procim van és most 4gb ddr3-mas ram ..az intelbe pedig ott is ugyan ez a proci, csak ott 2gb ddr2-es ram volt ..akkor miért kevesebb ezen az asus lapon az élményindex amikor 4gb ramom van nem 2 ? :O ..jah és a biosba minden szar bevan kapcsolva lehet azért, csak az a baj hogy nem értek hozzá :(((
2012. nov. 28. 00:18
 7/11 anonim ***** válasza:
"az a baj hogy nem értek hozzá" hát ez az, barát vagy ismerős nincs aki megnézze(ki ért is hozzá), nm hiszem, hogy te megoldod.
2012. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Komplikato ***** válasza:

Hát ezt így messziről a fene tudja. Amúgy simán lehet a 4GB ram késleltetése ennyivel rosszabb, mint ha csak 2GB van bent. Nem lehet, hogy valamiért tiltva van a dual chanel? Hogy oszlik el a 4GB ram?

Amúgy nem, az Asus P5K és P5KC anno egy igen sikeres alaplap volt, ezért sem értem.

2012. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egyben van 4gb-ramom :)
2012. nov. 28. 02:34
 10/11 Tóth Renátó ***** válasza:
a bios frissítés nagyon egyszerű.Az asus honlapján fenn van a legfrissebb bios,letöltöd,rárakod pendrive-ra,restart.Belépsz a bios-ba,rámész,hogy asus flash,elindítod.Rákérdez hol van a file,megmutatod hol van neki,ellenőrzi,és kb 20 mp és telepítve van.Belépni a delete billentyűvel tudsz.NEKEM A RAMOKKAL VOLT PROBLÉMÁM ÉS MEGOLDOTTA.A driverra meg tedd fel a Slimdriver nevü programot,az megkeresi és le tudja tölteni.Ha egyik drivernél kék halált kapsz akkor legutóbbi helyes konfig ujraindításnál,és akkor azt a drivert leveszi a listáról.Amúgy nem egy rosz alaplap,én is kb. ugyan ezt a konfigot hajtom,csak 3 gb rammal és a core2duo cpu-ból a 3.00ghz procival.
2016. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!