Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet virtuális képerny...

Suviking kérdése:

Hogyan lehet virtuális képernyőt létrehozni, vagy a Ctrl+Alt+Del kombinációt letiltani?

Figyelt kérdés

Egy programomhoz fontos lenne, hogy se az Alt+Tab, se a Ctrl+Alt+Del ne működjön. Azt tudom, hogy a registryben hogy lehet letiltani ezeket a gombokat, de ez csak Restart után váltja ki hatását, ami nekem nem megfelelő. Ha van valami olyan megoldás hogy a registryben

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Keyboard Layout] letitltva ezeket rögtön működjön a dolog a számítógép újraindítása nélkül, akkor ez is jöhet. A másik ami érdekel egy olyan megoldás, ami egy virtuális másodlagos képernyőt hoz létre, és azt helyezi fókuszba. Ennek akkor van számomra haszna ha ilyen állapotban a Ctrl+Alt+Del az elsődlegesen jelenik meg, és így azt nem is látja a felhasználó.

Bármilyen megoldás lehet, még programnyelvekkel is (basic c++ c#) ja és win7 főleg



#képernyő #letiltás #virtuális #alt #ctrl alt del letiltása
2012. dec. 3. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de sajnos egyik sem az, amit keresek. Az első és a harmadik a bejelentkezésnél lévő ctrl+alt+del-lel foglalkozik, míg a középső a feladatkezelő letiltásával. Nekem a bejelentkezett állapotban megnyomott ctrl+alt+del érdekel. Ahol win7-nél előjön a felhasz.váltás, kikapcsolás, stb.
2012. dec. 10. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!