Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent a mobilitypass ....

Mit jelent a mobilitypass . Exe? Indításkor nekem az írja ki, hogy mobilitypass . Exe has stopped working. Vagy valami ehhez hasonlót. Hogyan lehet ezt a felugró (de csak indításkor) párbeszéd-panelt kikapcsolni? Egyáltalán érdemes-e kikapcsolni.

Figyelt kérdés
Ad két lehetőséget. De én mindig a jobb felső sarokban lévő piros x -el bezárom. Valami nem úgy működik, ahogyan kellene? Semmit észre nem vettem.

#Mobilitypass
2012. dec. 11. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Távolítsd el a MobilityPass programot a gépről és megoldóik.
2012. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"De ha megnyitom: Control PanelPrograms and Features és nem találom itt ezt a programot, ahol egyébként az összes többit látom, (és ha valamelyiket el kívánom távolítani itt megtehetem) akkor hol keressem? De köszönöm az eddigi választ, amiből arra következtetek, hogy nem egy fontos program."

Sajnos így távolról nem tudok segíteni. Google mit mond?

2013. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!