Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a black...

Miért nem indul el a black ops 2-?

Figyelt kérdés
Miért nem indul el a black ops 2. fel telepítettem, de rámegyek az ikonra, és nem ad be semmit, tölt egy kicsit, de utána semmi. Mi lehet a baja?
2012. dec. 17. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyan ez a hibám VOLT és szerencsére csak VOLT :D

Ez tényleg működik,nem kell dátumot állítgatni és vírusmentes.Tökéletesen működik.



Az indulási probléma megoldása hogy akinek még mindig nem sikerül játszania, akkor a következőt nézze meg:


A telepítő rutin hibás mert...

c:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty Black Ops II így települ holott

c:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty - Black Ops II így kéne települnie.


Kötőjelet, szóközt a Call of Duty Black Ops II mappán be kell szúrni és crack-eket ide bemásolni s máris működni fog a játék mindenkinek.

2013. jan. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi....már letöröltem,holnap megpróbálom újból..
2013. jan. 12. 21:21
 3/4 bukis válasza:
Sziasztok! Én most töltöttem le a játékot és megcsináltam mindent amit írtatok de mikor elindítom ezt írja: Unable to get AppID, Create steam_appid.txt with the correct AppID. Tudnátok segíteni?
2014. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
más ötlet? nekem így sem jó
2015. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!