Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti cd-ről származó...

Eredeti cd-ről származó zeneszámot (csak a WMP ismeri fel és játssza le) hogyan lehet videó szerkesztéséhez átalakítani?

Figyelt kérdés
Total Video Converter, Nero WaveEditor sem tudja megnyitni, átalakítani

#védett zene
2012. dec. 29. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Rippelni kéne, mondjuk MP3-ba:


[link]

2012. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 29. 21:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a programot, de ez sem nyitja meg.
2012. dec. 30. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak miattad letöltöttem, feltettem, indítottam. Beteszem a zeneiCD-t, majd "kijelölt számok rippelése" opcióra - rippelés menüpont - már tolja is ki az asztalra MP3-ban, amit le is tudok játszani WinAmp-al. A többi meg - hova, mibe mentse - csak beállítás kérdése...
2012. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon készséges vagy, de én nem a CD-ről akartam átalakítani a fájlokat, hanem már korábban lementettem őket a gépre. Akkor valószínűleg ezért nem működött.Kell a cd.
2013. jan. 1. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaaa? Azzal nem fog, hiszen minden számnál csak egy pár kb-os fájlt másol fel, amit ha logikusan gondolkozol láthatod hogy valami nem stimmel, mert egy zene ennél jóval nagyobb. Bizony kéne az eredeti CD és akkor a progival menni fog...
2013. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt vettem észre. De legalább ezt is megtanultam. Köszi a segítséget!
2013. jan. 1. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!