Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég kaptam egy iPhone 5-öt...

Nemrég kaptam egy iPhone 5-öt és nem tudok pl. : indavideón vmit nézni. Adobe flash playert nem engedi telepíteni :s Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam kiguglizni, vmi puffinos videót dobott ki, azzal próbálkoztam, de végül nem sikerül semmit sem lejátszani.

2012. dec. 29. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Anno Jobs bácsi (nyugodjon békében!) összeveszett az Adobe-bal, és ezért nincs Flash iPhone-ra. Állítólag vannak olyan böngészők az AppStore-ban, amik integrálva támogatják a Flasht. Próbáld meg azzal.
2012. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez inkább az indavideo hibája, hogy képtelen html5-ös videólejátszóra váltani.
2012. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben az a még érdekesebb, hogy Samsung okostelefonon sem működik, illetve csak a Google Chrome böngészőben, az támogatja.
2012. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bosko: Hülye lett volna Jobs, ha engedte volna... Igaza volt, elavult instabil fos a flash, még egy erős PC-n is gyakran lefagy, hát akkor még egy gyeneg ARM procis mobilon...

Meg amugy se érintőképernyőre van optimalizálva

Egyébként már Androidban sincs 4.1 óta, nem véletlen

2012. dec. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) De sajnos nem tudom, hogy mit csináljak :(
2012. dec. 30. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
a Photon nevű böngészőt próbáld ki, az tud flasht (szerverről streameli), de fizetős
2013. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi ! Tudsz ingyeneset ?
2013. jan. 4. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
App store: flash browser
2013. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!