Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Állandóan befagy az Assassin's...

Állandóan befagy az Assassin's creed 3. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Elindítom a játékot, játszok vele 10 percet és lefagy. Újraindítom a játékot és megint ez történik. Eredeti a játék, a gépemen lazán futna szóval nem a géppel van a probléma. Nem a gép fagy le hanem a játék. egyszerűen nem csinál semmit a játék, nem tudok kilépni, csak alt+tab, vagy ctrl+alt+delete tud segíteni hiszen nem a gép van lefagyva.

2013. jan. 2. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszeredet van?1x velem is pont ugyanez történt meg de nem 10 perc játék után Haythammel játszodtam volt tél volt és hirtelen megállt nem csinált semmit.De utána jól ment majd még 1x pénzt próbáltam csalni xd Cheat Engine-el de befagyott volt itt már Connor-al voltam felnottként és azota el se indult AppCrash hibát észlelt ujratettem mindent jatekot uplay-t nem segitett az oprendszert is ujratettem hát szerencsére az segitett azóta jól megy pénzt is tudtam csalni anélkul hogy megint csinálta volna a fagyást amugy nekem is eredeti a játék.Azért kérdem milyen az Oprendszered mert azt mondták(mivel ha xp-d van)xp-n lehet nem megy azthiszem megy de lehetnek hibák vele v valami ilyesmi de sztem ha olyan eros a géped akkor win7-d van nekem is az van Win7 ultimate.
2013. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
win7-em van, és nem akar megoldódni a probléma. Konkrétan ott tartok lincoln boltjáman, az még nagyon a játék eleje, de semmit nem tudok csinálni, pedig eredeti :(
2013. jan. 2. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudom miért csinálja ezt ujratenni a játékot gondolom próbáltad.Vagy nem?
2013. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kismilliószor
2013. jan. 2. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mi lehet a gond,ha megtudod oldani magad az op rendszer ujratelepitését,ahogy én akkor próbáld meg nekem az segitett volt habár nem ez a problémám volt de hátha bejön neked is:)
2013. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kérdező, sikerült megoldani? Mert nekem is ugyan ez a problémám...
2013. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!