Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az XP-s ikonokat...

Hogyan tudom az XP-s ikonokat Win7-esre át alakítani?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 09:19
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

xp jobb klikk az asztalon / tulajdonságok / asztal. asztali elemek testreszabása / ikoncsere.


Ha a teljes kinézetet szeretnéd, keress rá (google) windows 7 téma (theme) xp

jobbklikk az asztalon / tulajd. / témák válaszd ki amit feltelepítettél ha nem tenné meg.


Ha nem lenne ikonod keress rá pl.:

[link]

2013. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! ez a része sikerült hogy a sajátgép, dokumentumok, lomtár, hálózati helyek ikonja win7-es legyen, de a mappákat hogy tudom át állítani win7-esre? meg a többi fájlt pl: txt, dll, stb...?
2013. jan. 28. 15:22
 3/4 A kérdező kommentje:
raktam föl már 1-2 win7 témát ami a "C:\Windows\System32"-ben levő xp-s shell32.dll fájlt lecseréli win7-es shell32.dll fájlra, olyankor pár program nem futt. Pl: vlc player, nero, sound forge, számológép.. ezt a hibát írja ki: [link]
2013. jan. 28. 15:56
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Semmien rendszerfájlt nem kell (nem szabad) felülírni!

A jól elkészített témák az alaptéma mellé kerülnek és a

Megjelenítés tulajdonságainál témák fül tudsz választani!


A téma fájlok helye (*.theme):

C:\WINDOWS\Resources\Themes.


Ami átír rendszerfájlokat az nagyon amatőr készíthette, tönkreteheti a géped!

A jól elkészített témák vagy telepítős forma, vagy egyszerü theme fájl +mappa amit az előbb említett helyre kell bemásolni!

Ezt próbáld ki:

[link]


vagy keress rá :Windows 7 Theme for XP



Nekem a Black Noir téma van azt is módosítottam és mentettem (másként)

[link]

2013. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!