Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letörölni a Web...

Hogyan tudom letörölni a Web search-öt a gépről?

Figyelt kérdés
Olvastam egy angol oldalt, ahol leírja lépésről lépésre, de nekem nincs is a telepített progik között mégis az a keresőm .. és a chrome beállításainál pedig a google van alapértelmezettnek beállítva.
2013. febr. 11. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

mert ez nem egy egyszerű toolbar... lehet vírus is!

[link]

egyébként vszínű, hogy segít eltávolítani, a ToolbarCleaner is...!

[link]


ha azzal nem megy, egyértelmű, hogy vírus:

[link]

2013. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lazarp ***** válasza:

[link]

Ezzel próbáld meg, ha nem sikerül, írj az előbbi oldal fórumára!

2013. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%
Én csak azt nem értem, hogy ha vírus, akkor a NAV miért nem távolítja el?
2013. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Nem vírus, "kéretlen alkalmazás" (Potentially Unwanted).Olyan amit általában a free programok tartalmaznak és telepítéskor a sok "next" -kor.

Érdemes odafigyelni mit és hogyan telepít az ember!

[link]

2013. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ajánlom az Adwcleaner nevű programot. Nekem az istart websearches települt egyszer kéretlenül, futtattam az Adwcleanert és mindent gyönyörűen visszaállított.
2014. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is egyedül az Adwcleaner segített, a többi, amit itt ajánlottak nem törölte a Websearch-öt.

Köszi!

2014. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

KMPlayer telepítésekor, illetve annak frissítésekor került a gépemre. Elég macerás az eltávolítása, RegEdit piszkálása is szükséges. Bár nekem még úgy is csak ez jött kezdőoldalként, hogy letöröltem a Firefoxot, a reg. adatbázisból kiszedtem minden Mozilla/Firefox bejegyzést is. A végső "megtisztulást" az AdwCleaner segítette elő.

Azt vettem észre, hogy csak online telepítés okozza ennek a szemétnek a gépre kerülését, így a KMPlayer frissítést/telepítést offline módban hajtottam végre. Tiszta minden, azóta is.

2015. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!