Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes Win8-al előtelepitett...

Érdemes Win8-al előtelepitett laptopot vennem játékra?

Figyelt kérdés

Win7-hez képest jobb választás lenne?

A másik hogy azt hallottam hogy az ivy bridges i3 és i5-tel szerelt lapopokra nem lehet lopott windowst tenni vagy elinditani lehet csak nem fog jól menni, ebből mi igaz?

A videokártyából az Intel vagy az Amd a jobb?


A laptopra olyan 150.000-et szánnék főleg játékra kellene?



2013. febr. 17. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

1. teljesen mindegy, a Win7 és a Win8 nem sok dologban tér el, csak a start menü helyett van egy csempés felület.


2. nem a processzor fogja meggátolni az oprendszer felrakását, ez hülyeség.


3. mind a 2 gyártónak vannak olcsóbb/drágább kártyái. Ez kb most olyan kérdés, mintha azt akarnád tudni, hogy a banán vagy az alma a jobb. Nem lehet őket így összehasonlítani.

2013. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Win7 mindenképpen jobb választás mint a win8.

Eredetiséget illetően ugyan mind1 hogy eredeti e a windows vagy sem. Nincs a kettő közt gyorsaság, tudás, stb beli külömbség.

Intel vs Amd? Ez így kevés. De mindenképpen Amd.

És igen, 150k ból ki fog jönni egy olyan laptop amivel szépen el tudsz játszogatni, akár az újabb játékokkal is.

2013. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Na pl egy GT 610M,GT 630M vagy az AMD 7670M közötti külömbségek? Mondjuk az utolsó az elég lenne vagy feljebb kell nézelödnöm?

Az ivy bridges laptopokba ugy tudom uefi-s biosz van ami nem nagyon engedi a lopott windowst, ezt akkor ne hidjem el?

2013. febr. 17. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. ha teheted akkor windows nélkül vedd a gépet, mert azt is beleszámolják az árba.


2. ez hülyeség


3. Intel az integrált megoldás, AMD vagy Nvidia legyen.

2013. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kinéztem egyet irjátok le a véleményetek róla vagy mondjatok jobbat.

[link]

2013. febr. 17. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Játékra ne laptopot vegyél. A laptopok nem játékra valók (ami igen az 300e+ kategória vagy inkább több).
2013. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amit linkeltél uti megvenném,laptopok közül best buy

már láttam 230 ezerért egy olyan laptopot ami enél szarabb(ha a játékokat nézzük, mert egy gt sorozattal kitörölheted a segged)

2013. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak egy vmi szúrja aszememet a 6gb ram, vagy legyen 4 vagy 8 de az is kétcsatornás, pl: 2x2 vagy 2x4, így valamennyivel gyorsabb
2013. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!