Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem az ubuntu 12.10-et...

Letöltöttem az ubuntu 12.10-et daemonnal csatlakoztattam a képfájlt és beadta a wubi. Exet rámegyek és olyan van hogy bemutató és teljes telepítés meghogy tudjon meg többet. Tovább? .

Figyelt kérdés
Miért nincs olyan a listában hogy telepítés windows mellé? A 10.10-ben volt. Hogy tudom megoldani hogy feltelepítsem windows mellé? (kiírtam a 12.10et, megvan cd-n is)
2013. febr. 19. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
(Vagyis dvd-n de az mindegy sztem)
2013. febr. 19. 22:23
 2/4 Hatlábú Farkas ***** válasza:

a hejjes telepités modja :

( http://www.youtube.com/watch?v=ZHsCmUPr3EQ )

2013. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi de nekem windows mellé kellene
2013. febr. 19. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdés :D Ha ez jött be hogy teljes telepítés meg a kipróbálás, akkor gondolom windows-ban voltál, és sajátgép vagy valahol elindítottad a telepítőt. A BIOS-ban állítsd át, hogy dvd-ről bootoljon, ezután újraindul , és már az ubuntu dvd fog elindulni (feltéve ha jól írtad ki bootolhatóra :D ) . Ott már meg fogja kérdezni , hogy windows mellé szeretnéd, vagy külön meghajtóra. (Külön meghajtóra ne rakd szerintem, én is csak szívtam vele :) )
2013. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!