Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan boltot, ahol...

Tudtok olyan boltot, ahol megvennek a hasznalt szamitogepem? Budapesten lakom.

Figyelt kérdés

Ha fontosak hozza a gep adatai:

4 magos, 3.5 GHz AMD Phenon 2 x4 970 processor,

8 (2x4) Gb RAM,

1 terrabyte Samsung winchester,

LG dvd iro,

Nvidia Geforce TXT 560 videokartya.


Szerintetek mennyit kaphatnek erte?

Hibatlanul mukodik, rendszeresen karbantartott gep es nem adnam el, ha nem kene adossagotrendeznem.



2013. febr. 24. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább fölraknám expresszre, jófogás vagy apródra. PC üzletben semmi képp nem adnám el mert őszintén szólva ha 30-at adnak érte akkor már lehet hogy sokat is mondtam. neten talán 60 körül elmegy
2013. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ. Kicsit csalódott vagyok, h csak 60-ért menne el, mert tavaly kb 220-ért raktam össze :S
2013. febr. 24. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen de sajnos figyelembe kell venni azt is hogy szinte senkinek nincs most ilyesmire pénze. lehet többet is tudnál kérni érte én azt javaslom nézd meg hogy ki mennyiért áruljha a PC-ét (hasonló kategóriájút) és pár ezer Ft-al igérj alájuk. sajnos énis a minap adtam el a telómat anyagi okk miatt és az volt a meglepő hogy akár mennyire olcsón adom szinte alig volt érdeklődő. csak nagy nehezen tudtam eladni 3 nap után és még abból is alkudni akartak. szomorú de sajnos ez van.
2013. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
óh és azt elis felejtettem említeni hogy 3 oldalon hirdettem ráadásul énis Budapesti vagyok.
2013. febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!