Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A DVD lejátszóm (LG DVX9700)...

A DVD lejátszóm (LG DVX9700) nem játsza le a számítógéppel, általam írt dvd-t, pedig jó minőségű SONY DVD-RW dvd-t használtam. Miért van ez? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy a lemezt vagy a DVDíródat nem szereti. Van olyan player ami egyáltalán nem szereti az írt lemezt...
2013. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen formátumot írtál rá? Avi-t, dvd-video-t?
2013. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és az asztali lejátszók egy része még az újraírható DVD-t sem ismeri fel, így elég sok a hibalehetőség...
2013. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez 1 újraírható DVD-volt,videót írtam rá ,de valószínű a lemezzel vagy az íróval lesz a gond,mert más számítógéppel írt DVD-ket lejátszik...remélem egy új lemez megoldja a problémát...
2013. márc. 2. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen formátumú volt a kiírt film?
2013. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mp4 videó-ha arra gondoltál-480-as képkockaszélességgel...
2013. márc. 3. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Mp4.

Konvertáld avi-ba FormatFactory-val, akkor szerintem lejátsza.

Nem kell állítgatni semmit, de telepítésénél várj a next nyomogatásával pár másodpercet, mert Ask toolbart akar telepíteni, mint sok ingyenes program mostanában.

2013. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hypno ***** válasza:

Itt megtalálod, hogy formátumokkal érdemes próbálkoznod:

Meg még pár okosságot ezen kívül.


[link]

2013. szept. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!