Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek? Nem...

Milyen tabletet vegyek? Nem akarok sok pénzt rá szánni max 30000 ezer körül. A tabletból is érdemes nevesebbet venni, vagy jó az olcsóbb is?

Figyelt kérdés
többnyire játéra lenne használva! mindegyik tab egyformán bővithető??? bár mely márka futatja a játékokat?? emellet netezésre lenne ez az alap (de többnyire csak böngészés)

2013. márc. 15. 13:34
 1/5 anonim válasza:
100%

[link]

Igaz nem 30.000 de szerintem a legjobban ez a tablet éri meg..

2013. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olcsó tabletet nem éri meg venni, mert azzal csak a szívás lesz.

Jó esetben csak akadni fognak rajta a programok, rosszabb esetben fel sem lehet őket telepíteni.


A linkelt valóban egy nagyon jó választás lenne, illetve abban az árkategóriában már lehet jókat is kapni.

30k erre nevetségesen kevés összeg.

2013. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] igazából valami ilyesmit nézegettem. nekem nem a super játékokhoz kellene! csak egyszerübb sakk meg ilyen régi logikaik jobban, azokat sem vinné? nyilván azért kérdezem, mert egyébként nem értek hozzá!
2013. márc. 15. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Myaudio 708w van nekem.

Antutu benchmark 3843 pontot adott amiből a 3d grafika vitt 1458 pontot, a 2d 428at. 8 dolgot tesztelt és a pontszám felét a grafika vitte el. Szóval a játékokkal nem lesz gond.

Minecraftot is viszi full grafon.

1hátránya van, aksija 4h alatt csutkára merül filmnézéssel, de amúgy elég jó. 25ért

2013. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. márc. 27. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!