Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 8-am nem engedi...

Tschonti kérdése:

A Windows 8-am nem engedi használni az alkalmazásokt. Tudok ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, ki írja, hogy nincs elég nagy felbontása a gépemnek, (amit megértek, hiszen csak egy kb. 10 inches)de még is azt kérdezem nem lehet-e ez ellen valamit tenni? A válaszokat előre is köszi! :D

2013. márc. 15. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Egy másikon futtatod, aminek megvan a szükséges felbontása.
2013. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OK, ezt én is tudtam. De egy kicsi felbontású gépen?
2013. márc. 16. 14:23
 3/4 anonim válasza:

Ez azt jelenti hogy kicsi felbontású a géped.A windows 8 nem tud menni a gépeden.Amúgy nagyon jó a windows 8.Szerintem ha nagyon akarod a windows 8-at akkor vegyél egy másik gépet.Az én laptopomon windows 8 van és a processzora intel core i5 a videókártyája jó memóriája 6 gb.

Nagyón jól megy rajta és samsug series 3.Ha annyira nem fontos a windows 8 akkor telepítsd a windows 7-et vagy a windows vista.

Sajnállak!!

2013. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Jelenleg én is egy új laptopra gyűjtök, hiszen ami most van, az már teljesen lassú. Eddig Win XP volt rajta, de most kipróbáltam az újat, (win 8) és ezek szerint a laptopomnak már a felbontása is kicsi.

UI: amúgy nekem is tetszett a win 8, de lehet vissza kéne tennem az xp-t :(

2013. márc. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!