Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Counter Strike hiba?

Gaboska11 kérdése:

Counter Strike hiba?

Figyelt kérdés
Furcsa de elmondom amikor fennt vagyok a serveren (bármelyiken) egy olyan történik hogy hallatszik egy dudaszó és kész kikapcsol a játék visszakapcsolom rácsatlakozom a szerverre kijön az ablak leokézom és utána nem tudok sehogyan se választani hogy CT vagy T legyek ujrateszem a játékot és megy mit tegyek?

2013. márc. 25. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
VAC ban. haha
2013. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Papp Bence Gábor ***** válasza:
Ha megvett a Counter-Strike, akkor vagy VAC ban (nem tudsz többet játszani) vagy destroy, ami tönkreteszik a CS-det. Az utóbbit orvosolni lehet újratelepítéssel, a Vac-ot meg nem. Ha NS(non steames, letöltött CS) vagy, akkor destroy, tedd újra a játékot MINDENESTŐL! Remélem segítettem, szép estét! :)
2013. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 10 éve cszek, de destroyt még nem hallottam. ez mit jelent?
2013. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elb****a a játékot egy fáljt vagy többet eltöröl/módosít ezáltal nem tudsz játszani am letöltött a játék
2013. ápr. 5. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!