Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ketté osztottam a vinyom C-re...

4pexglide kérdése:

Ketté osztottam a vinyom C-re és D-re de a D meghajtót nem látom. Valaki segítene hogy hogyan tudnám beállítani hogy lássam?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj be a lemezkezelőbe és rendelj hozzá egy betűt.
2013. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drone007 ***** válasza:

Gondolom Windows alapú rendszert használsz.

Először is nézd meg, hogy az oprendszer látja-e a partíciót (csak nem ad valamiért neki betűjelet)

Vezérlőpult > Felügyeleti eszközök > Számítógép-kezelés > Lemezkezelés

Itt fel van sorolva az összes meghajtó (optikai, usb és virtuális is), és adhatsz/változtathatsz meghajtó betűjelet is.

Nézd meg a winyót, hogy milyen kiosztásban szerepelnek rajta a partícióid. Az a jó, ha a D: (vagy aminek annak kéne lennie) partíció egy kiterjesztett területen elhelyezkedő logikai meghajtó. Ha a keresett partíció szintén elsődlegesnek van jelölve, az okozhatja, hogy nem látszik a windows-ban.

A partíciók módosításához (C: érintetlenül hagyása mellett) használj egy Partíció kezelő programot. Én a Norton Partition Magic-et ajánlom, ha jól tudom ingyenes.


Sok sikert!

2013. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nincs megformázva, akkor tedd meg...
2013. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz a segítséget:D
2013. márc. 29. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!