Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » UPC internetről mik a tapaszta...

UPC internetről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
T-hometók mennék UPC-re és akkor mindent váltanék egy csomagba, digital gold tv, teló meg a fiberpower 50es net, azt mondták, h ez mind együtt egy koaxon jön be a házba...olvasgattam topikokat és sokan mondják h elég labilis a netjük, vkinek vmi tapasztalat?

2013. márc. 30. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon jó a Fiber net

Sokkal gyorsabb és olcsóbb is mint a Thome ADSL szutyka

2013. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szakadás, lassulást sokszor tapasztalsz,mert elég sokat dolgozok a neten és nem akarom ezen tépni a hajam
2013. márc. 30. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem egyáltalán nincs ilyen problémám. 4 éve van UPC netem és egyszer sem volt még vele gond. játékok alatt is stabil 27 ping európai szervereken
2013. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nálunk is szuper
2013. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jah és én Fiber 25-öt használok de még ezis iszonyat gyors
2013. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az Általános szerződési feltételeket mindenképp nézd meg, mert amikor Én is UPC-t akartam választani, akkor azért dobtam Őket, mert az oldalon korlátlanként hirdették, de az ÁSZF-ben szerepelt az extrém használat, amit akkor 290 GB-ban határoztak meg, amit meglépve lassítják a netet. Ez után már nem akartam UPC-t, mert elég gerinctelennek tartottam, hogy korlátlan, de mégsem. Nálam elvesztették a hitelüket.
2013. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tény hogy vannak szemét húzásaik. De ezt szerintem bármelyik szolgáltatóról el lehet mondani. ami ezt a korlátozást illeti én nem tapasztaltam ilyet pedig leég sokat szoktam letölteni. de talán még mindig jobb mint a lassú internet. és lehet hogy már ezt is megszűntették azóta.
2013. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5Mbit, meg fiber, LOL! Röhej ez a feltöltési sebesség!

És van pofájuk pénzt elkérni érte...

A diginél a legalacsonyabb csomaghoz (starnethez) adnak 10Mbitet.

2013. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
upc-s net szar.
2013. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb. havonta egyszer megszakad az internetkapcsolat. Ilyenkor mindig téged hibáztatnak, meg a routeredet, de 100%-ban náluk van a gond, amit nem ismernek el. A hívás után "magától" megjavul minden, és visszajön a net.
2013. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!