Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 SP1 telepítési...

Windows 7 SP1 telepítési hiba. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Többszöri sikertelen próbálkozás után sem sikerült telepítenem a Windows 7 Service Pack 1-et.

Ezt a kódot írta ki:WindowsUpdate_800F0A08 WindowsUpdate_dt000

Nem tudtam rájönni mi lehet a probléma.A súgóban sem találtam választ.



2013. márc. 30. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolnék arra, hogy valami hiányzik neki, de Én bármikor feltelepítem az SP1-et, akkor lazán sikerül. Eredeti, vagy kalóz Windows? A kalóz változatoknak lehet ilyen hátránya, és felesleges az SP1, mert a crack-eléssel jó eséllyel több biztonsági rés is került a rendszerbe, ezért felesleges a biztonságot kergetni. Ha eredeti, akkor nem értem, mert nemrég építettem új rendszert és meg sem nyikkant a telepítő, hogy probléma van. Amennyiben eredeti, akkor a frissítés bekapcsolásával naprakész a Windows frissítése.
2013. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Integráld a Win7 telepítőbe az RT7Lite progival. :)
2013. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!Ezzel az RT7Lite-vel sikerült.

Elsőnek is kössz.Amúgy eredeti, én sem értettem mi a baj.

2013. ápr. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!