Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPad rendelésnél most akkor...

IPad rendelésnél most akkor magyar töltőt kapok? (lent)

Figyelt kérdés
[link] Ezt szeretném megrendelni. Itt találtam meg legolcsóbban. Ha EU garanciával rendelném 138ezerért akkor magyar töltőt kapnék hozzá? Mert láttam olyat, ahova ki volt írva, hogy külföldi, de itt nincs. Keressek más oldalt vagy rendelhetem innen, jó a töltő m.o.-n?

2013. márc. 30. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyanúsan olcsó.
2013. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 helyen megtaláltam, ugyanezen az áron. Nekem aztán mindegy, kihozzák, megnézem, ha jó kifizetem, ha nem nem. Arra lennék kíváncsi, hogy a töltő magyar-e... ?
2013. márc. 30. 23:15
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és van ismerősöm aki rendelt már ezekből a boltokból iPadet, és teljesen jó. Ő angol töltőt kapott, vagy vmi külföldit, de ott fel is volt ez tüntetve.

Szóval ha EU-garival rendelem kapok magyar töltőt, vagy HU-gari legyen és úgy biztosabb?

2013. márc. 30. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah, csak a garancia kérdéses, hogy hogyan vállalják ha tényleg gebasz van.
2013. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most az ujmobilok.hu-n 145ezerert megtaláltam, Apple 1 év garival! Onnan fogom rendelni... Ott írjak is hogy minden tartozék, magyar leírás, úgyhogy gondolom a töltő is magyar. Azért meg rakerdezek mikor rendelem! Köszi a segítséget!
2013. márc. 31. 09:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Megrendeltem! Igaz, a fehér szín +2000Ft-volt... (foggalmam nincs miért, nem szoktak plusszt számolni... Biztos csak feketéjük volt, és most át kell festeni, és ez a festék díj :D)

HU-garival rendeltem, és úgy azt mondták, magyar tartozékokat kapok :)

2013. ápr. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!