Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell megnyitni a...

Hogyan kell megnyitni a "YOUTUBE"-t?

Figyelt kérdés

Én már szidom a jó Qrva anyját is, aki ezt a formulát kitalálta, mert ha beirom az alábbit,

http://www.youtube.com/

és itt rákattintok bármelyik müsorra, akkor

ezt az oldalt kapom.Innen hogyan tovább?

http://www.youtube.com/ watch?v=5CZP4R7Y2Xs&feature=fvhl

Ha a "Get the latest Flash player"- re kattintok (mert a többi sem inditja el a lejátszást!),

akkor az alábbi oldal ugrik elő:

[link] ha ennél a sárga mezőbe(AGREE AND INSTALL NOW),akkor az alábbi oldal jön elő.De innen hogyan tovább?

[link]

Ez utóbbi oldalakkal már máshol(például a "honfoglalás.hu", vagy a "videa.hu") is találkoztam.

Aki tud, azt kérem segitsen!!!


2009. szept. 26. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak ez.

[link]

2009. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha a sárga téglalapra kattintok, akkor a negyedik linken látható oldalt kapom, amiken szemléltető ábrák vannak.Ezek nem "élők"

Mi a bubánatot csináljak?

2009. szept. 26. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
továbbmész az adobe oldalára, és letöltöd, majd telepíted, és újraindítod a gépet
2009. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem alatti negyedik link oldalról mentem tovább alul a "click here to download" - ra kattintva.Az uj ablakban (Fájl letöltése cimű) a futtatásra katt.Egy másik ablak következett az" Adobe flash player activex set"-be egy zöld pontsor futása következett és itt a "close"-re katt, és utána semmi.Itt tartok most.
2009. szept. 26. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:
kezd el ujra a close nélkül
2009. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Letölthető a FlashPlayer máshonnan is. [link]
2009. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Telepítés előtt ne feledd a böngészőt bezárni!
2009. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ÖRÖMMEL JELENTEM.

S I K E R Ü L T

Hosszas próbálkozás után ezen egyszerünek látszó feladat megoldása nem jöhetett volna létre a türelmes segitségetek nélkül

KÖSZÖNET érte!

2009. okt. 12. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:
:)
2009. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

T.15:41-----A bezáró zárójel előtti kettőspont? Amikor ezt a kombinációt tanitották, bárányhimlős voltam és szigorúan karanténban tartottak.

Az értelmét és a többiét ha elmondanád?? Küldenék egy zöld egyujast!

2009. okt. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!