Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tök olcsón kínálnak egy jó...

Teller István kérdése:

Tök olcsón kínálnak egy jó kis notebookot. Gondoltam, milyen jó lenne nekem. De miért nem lehet valójában megvásárolni?

Figyelt kérdés

Próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval, írt is vissza, hogy "Tisztelt érdeklődő! Megvan még, aktuális a hirdetésem. Személyesen átvehető nálam, hétköznapokon 5 után. Sanyi" Elérhetőséget azóta sem ad, nem válaszol a kérdésekre.Négy ismerősömet kértem meg, hogy kontaktoljon az eladóval, hátha nekik sikerül. Mindenki csak eddig jutott, igen, megvan még, de senki sem tudta megnézni illetve megvenni. Hetente újraindítja a hirdetést, már le is árazta 48000-ről 45000-re, de érdemi válasz semmi, senkinek. Vajon mi lehet az oka? Miért hirdet valaki valami tök jót hihetetlenül alacsony áron, ha valószínűleg nincs is neki? Más olcsó szám. Tech. Termékei is vannak, ugyan úgy újítgatja meg a hirdetéseket. Kíváncsi lennék, hogy ki ez az ember, és miért csinálja ezt?

Link a hirdetésre:

[link] Html

Két képernyőkivágás az apródról:

[link]

[link]



2013. máj. 4. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott van egy cím, leírta, hogy személyesen 5 óra után lehet átvenni. Hogy miért nem ad telefonszámot az jó kérdés, de aki akar a cím alapján tud érdeklődni...
2013. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az egy 11 szintes panelház, szintenként 4 lakással.... Név nélkül nehéz megtalálni. Egyébként a hirdetésben 10-18 óra között szerepel a megtekintés, a válaszokban 17 óra után.
2013. máj. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!