Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A passzív hűtésű vidikártya...

A passzív hűtésű vidikártya az szerintetek jobb vagy rosszabb mint az aktív játékra melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora passzív bordáról beszélünk.

Játékra leginkább aktív hűtővel áldott kártyát szoktak javasolni.

2013. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az aktívat válaszd. A passzívnál jóformán nincs is hűtése csak egy hűtőborda.
2013. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb kártyákat nem is árulnak passzív hűtéssel nem véletlenül.
2013. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Használj fényhűtésest. biztos van GPUsban is. Xd

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2013. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem passzív kártyám van, és a 2005-ös játékok jóformán mennek, de ez attól függ, hogy milyen a kártya, ha komolyabb GPU van benne (az újabb játékokhoz elengedhetetlen) akkor úgyis aktív hűtés van hozzá, ha meg nem komolyabb GPU van benne akkor meg a komolyabb játékok gondot okozhatnak neki. esetleg egy hatalmas hűtőbordával lehet passzív is de inkább jobb az aktív
2013. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

oksa de már ezt megvettem :/ [link]

hűtés lehet rá felszerelni?

2013. máj. 6. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztóval bármikor.
2013. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
komolyan? XD csavarral rögzíteni? és milyen hűtés jó rá az mind1?
2013. máj. 6. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Komolyan. Én anno egy elégtelen házhűtés miatt melegedő kártyával azt csináltam, hogy vettem egy 8 centis ventit és rápillanatragasztóztam, a molexről meg kapott tápot. Erősen sufni tunning, de a gazdája nem volt hajlandó komolyabb beruházást eszközölni. Lekopogjam azóta is megy a gép és a videókártya is.

Privátra válaszolva: elégnek biztosan elég, mert a borda méretét úgy számolják, hogy optimális hőfokon tudja tartani a kártyát a van valamekkora szellőzés. Ha melegszik a kártya (jobban mint kellene), akkor sem a borad a hibás feltétlenül, hanem a légáram hiánya. Azonkívül a gyártók gyakran szoftveresen v. hardveresen is visszaveszik a GPU-kat, hogy ne melegedjenek annyira.

2013. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na most akkor a közepére ráragasztom a hűtést és megvan oldva nem melegszik?
2013. máj. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!