Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Túl melegszik 2 éves laptopom....

Túl melegszik 2 éves laptopom. Érdemes egy laptop hűtőt venni alá és plusz 1GB ramot?

Figyelt kérdés

Szóval igen...nem mindig, csak játék közben szokása túlmelegedni és hirtelen ugye kikapcsol. Teljesítményéből is szerintem nagyon sokat romlott.legalább is én így veszem észre. Mivel nagyon szeretem az FPS játékokat új korában zökkenés mentesen vitte a COD4-et vagy a WOT-ot. De manapság már a webcamtól is képes túlmelegedni és fogja magát kikapcsol. interneten jó vele pötyögni szerkesztgetni de másra nem igen használható.Huzamosabb játékot már nem bírja mert kikapcsol és élvezhetetlenné vált az egész játék. És bevallom azért hiányzik a játék élmény...


Érdemes alá venni egy hűtőt és még plusz 1GB ramot venni a kettő mellé?

Vagy teljesen felesleges és egyszerűen túlhajtottam a gépet és kereshetek másik laptopot ha játszani szeretnék még rajta?



2013. máj. 6. 19:33
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

1. A laptopokat nem játékra találták ki, főleg a középkategóriásokat illetve annál olcsóbbakat. Szóval játékra legközelebb valami asztali gépet szerválj, féláron megkapod vele ugyan azt a teljesítmény és ha valami gondja van egy laptophoz képest szinte gombokért javítható.


2. Elég valószínű, hogy -ha még kívülről nem is látszik- a hűtő rendszer elszennyeződött és jelentősen gyengült a hőleadása. Vidd szervizbe és takaríttasd ki.

És igen, az aktív laptopok hűtők is jelentenek pár fokot.


A probléma szempontjából a RAM bővítésnek semmi értelme sincs.

2013. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!