Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox vagy PS3 éri meg? Bővebbe...

Xbox vagy PS3 éri meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy konzolt a nyáron,jelenleg a spórolós fázisban vagyok.PS3-at szeretnék,mert azon jobb a grafika meg ingyenes a multi.Az lenne a kérdésem,hogy ne vegyek-e inkább Xboxot,mert az olcsóbb,meg sokak szerint jobb is? Valamint még lenne két kérdésem: A belső memória mérete mit befolyásol? Tehát mivel jobb egy 500Gigás mint egy 250 vagy 160 Gigás ps? És mi a különbség a 'Fat' és a 'Slim' típusok között?A méretén kívül persze..

Előre is köszi a válaszokat.

Ja még egy:Kb mennyiből jönnék ki,ha egy olcsóbb TV-t is akarok venni hozzá? Mert nyáron lehet elmegyek dolgozni és abból szeretném venni,de érdekelne hogy kb. mennyibe fog fájni?



2013. máj. 10. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Olvasni tudsz vagy csak írni?

Van 1 millió ilyen kérdés, olvasd el őket b*zdmeg, csak külön neked sem fog senki újdonságot írni.

2013. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességed :D Képzeld rákerestem a kérdések között és nem találtam ilyen kérdést,azért írtam ki.Azért egy saccolt árat mondhattál volna egy komplett cuccra TV-vel,mert nem hiszem hogy olyat kérdezett bárki is
2013. máj. 10. 13:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Xbox ba én csak annyit mondok h grafika jobb volt egészen 2012 elejéig mára már ugyan azok a multi platformos játékok (exkluzívok graffja ps3on mindig kitűnő volt )


Mivel jobb 500gb mint 250 milyen hülye kérdés ez?

Annyi a különbség hogy nagyobb tárhelyed van ahova felviheted az adataid Zene/vidi/kép és ha PSN ről veszel gamet gépen tárolod illetve DLCket is oda menti...


Fat és slim közt 2 jelentős különbség van

1. méret

2. a slimnél kevesebb esélye vagy szint semmi esély a sárga ledre...


Xbox és PS3 szinte 1 árban van 40-60ezerért már veszel magadnak jó helyen...


Idk milyen tv-t veszel de legalább olyat vegyél ami tud 720p vagy 1080i-t legalább ne sd-t :D

2013. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

"Annyi a különbség hogy nagyobb tárhelyed van ahova felviheted az adataid Zene/vidi/kép" Nekem ilyenre nincs szükségem,mert a zenékre/videókra ott a gép,tehát csak játékra kell. Amúgy azt olvastam,hogyha lemezről futtatom lassabb a játék a konzolon,szóval gondolom a feltelepítés miatt kell a hely. A sárga led alatt mit értesz?az valami műszaki hiba? 720 -ba viszi a legtöbb konzolos játék a gameket,úgy olvastam,szóval az elég (PS4 úgytudom vinni fogja 1080p-ben )

2013. máj. 10. 14:32
 5/16 Pj0tr ***** válasza:
Ha PS3-at vagy Xbox 360-at akarsz mindenképpen venni, akkor várd meg amíg kijönnek karácsonykor a következő generációk, mert azok leijebb fogják tolni a régiek árát.
2013. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen csak én szeptembertől megyek egyetemre és nem igazán lesz időm kockulni,mert tanulni is kéne :D
2013. máj. 10. 14:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Ps3nál nincs olyan hogy felmásolod a lemezt és ott lesz (max csak ha flashelve van)

Illetve hely kell mert néhány játéknál 2-5gb is telepíthet (van ahol csak 500mb van hogy még annál is kevesebb)


Sztem hülyeség h lemezről lassabb ugyan olyan


Sárga led hiba nem kapcsol be a ps3ad me túl melegedett és vmi megolvadt benne v vmi ilyen nem emlékszek pontosan... de ez csak fatnál volt esélyes...

és boxnál is van hasonló azt Red ring of death nek hivják

2013. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ötletes név :D Eldöntöttem egyébként,PS3-at veszek,160 Gigásat,az nekem bőven elég. [link] ezt találtam ami "olcsó" és jó
2013. máj. 10. 15:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Viszont úgy vedd meg hogy ha nem lesz pénzed játékra és flashelni akarod nem fog menni :D
2013. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
elég pár játék nekem :D olyan 3-4 ,annyira meg csak lesz pénzem,de amúgy vágom hogy nem lehet flashelni :)
2013. máj. 10. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!