Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Renszervisszaállítási pontokat...

Renszervisszaállítási pontokat hogy lehet kitörölni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy elég egy megbízható pont,a többi csak a helyet foglalja.Van aki azt mondta hogy a rendszervisszaállítás naptárában jobb klikk és DEL.Ez nem működik.Van aki azt mondta hogy a TEMP könyvtárból lehet törölni de ott meg nem találom.
2008. jún. 18. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a rendszer visszaállítást az összes meghajtón, akkor mindet törli. Utána megint bekapcsolod, és csinálsz egy újat.
2008. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vezérlőpult-rendszer-A rendszer visszaállitása fül

itt betudod állitani, hogy melyik meghajtón legyen a rednszervisszaállítás tárolva, illetve azt is hogy mekkora területet akarsz neki erre feláldozni. Én minden rendszertelepités után kikapcsolom. Többoka van. Egyrészt lassitja a rendszert, másrészt nem szokta összeszarni magát a rendszerem, mert nem telepitgetek agybafőbe minden xart. Harmadrészt ilyen vissazállításos keverésekbe nem igazán bízok. Akkor inkább nortonghost, bár a legtisztább újrapakolni a rendszert ha baj van, 2-3 órát nekem megér egy tiszta rendszer. Szóval szerintem ez a rendszervisszaállítás egy nagyon eröltetett dolog. Jah, nem lámer vagyok, hanem programozó immár 11 éve.

2008. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Indítsd el valamelyik meghajtón a lemezkarbantartót, válts át az egyéb beállítások fülre, és ott a legalsó opció.
2008. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!