Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az volt a cél, hogy az asztal...

Az volt a cél, hogy az asztal üres legyen, ezért mindent lepakoltam a tálcára. És miután ez megtörtént, ki akartam mindent törölni az asztalról, gondolván a tálcán minden megvan. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csináltam egy nagy hülyeséget. Az volt a cél, hogy az asztal üres legyen, ezért mindent lepakoltam a tálcára. És miután ez megtörtént, ki akartam mindent törölni az asztalról, gondolván a tálcán minden megvan. Lepakoltam a tálcára: egy mappát (ebbe volt mindenem), lomtár, sajátgép. És ki töröltem a mappát az asztalról és kiderült lent a tálcán nem lehet megnyitni a mappát, de mivel addigra a lomtár is a tálcán volt (asztalról addigra kitöröltem), ezért nem rakta bele a kitörölt mappát. A kérdésem az lenne, hogy valahogy vissza tudom-e varázsolni a mappát? Köszi előre is a segítséget!
2008. jún. 19. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Lehet csak én vagyok lassú felfogású, de én ezt nem tudom követni rendszergazda létemre. :D

Szóval magyarán az asztalon lévő cuccokat(mindent?) belepakoltál egy mappába, és azt az egy mappát tetted le tálcára? Nem tudod visszahúzni az asztalra? Nem értem.. Noh és tulajdonképpen most milyen mappák hiányoznak neked? Sajátgép, és lomtár? Startmenüből a sajátgépet vissza húzhatod az asztalra.

2008. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szóval lepakoltam mindent a tálcára:

- egy mappát amibe belepakoltam mindent

- lomtár

- sajátgép


Miután ez megtörtént kitöröltem a sajátgépet, lomtárat az asztalról, mert úgye már a tálcára rápakoltam

Ezek után töröltem a mappát az asztalról és nem rakta bele a lomtárba, mivel az már a tálcán volt. Viszatudom szerezni a mappám?

2008. jún. 19. 14:12
 3/10 A kérdező kommentje:
A mappát visszahúztam az asztalra a tálcáról, de nem lehet megnyitni:(
2008. jún. 19. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát, 11 éve vagyok programozó, de nagyon sötét nekem hogy mit csináltál. Lehet énis kevés vagyok agyilag, mint a rendszergazda kollega. Azt ajánlom, hogy a fontos adataidat írd ki egy dvd-re vagy másold biztonságos helyre, és telepitsd újra a rendszered. Az tuti hatás!
2008. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt egy kép, hogy hová is raktam a lomtárat, a sajátgépet és a mappát. Szóval leraktam ide őket és kitröltem a sajátgépet é lomtárat az asztalról. Ezeke után a mappát, de sajna nem rakta bele a lomtárba mert az addigra ott volt lent:) Nézd a képet!


[link]

2008. jún. 19. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

??????

A tálcán csak linkek vannak. Attól, hogy odahúzol egy mappát, még csak egy linket kreáltál a mappához. Mikor kitörölted, akkor is a Lomtárba kellett volna kerülnie, hacsak nem volt annyira nagy, hogy nem fért el a lomtárban. Ekkor teljesen törli a rendszer. (Illetve: ha egyáltalán 0-ra van állítva a lomtárad vagy ha Shift+Delete-t használtál.) GetDataBack-kel lehet próbálkozni, de imádkozz, hogy még ne legyen felülírva a mappád.

Egyébként ha az asztalon nem tároltál külön fájlokat, hanem csak parancsikonokat, mint amire ki is van találva, akkor nem vesztettél el semmit, mindent vissza lehet állítani.

2008. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2008. jún. 19. 14:47
 8/10 A kérdező kommentje:
GetDataBack? Hogy kell használni? Képek segítségével elmagyarázod?:)
2008. jún. 19. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez egy alap leírás

2008. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. jún. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!