Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerencsétlen vagyok! Valaki...

Szerencsétlen vagyok! Valaki tud segíteni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Elfelejtettem az iPhone kódomat, amit beállítottam, és éppen nyaralok. Le van tiltva és azt írja ki, hogy csatlakoztassam az ituneshoz, de csak az egyik ismerősöm laptopja van itt, amin van itunes. de hozzácsatlakoztattam, és azt írja, hogy passcode nélkül nem fog menni. a telefonomra azonnal szükségem van, szóval légyszíves segítsetek, mert nem tudom használni! (nem jailbreakelt!)

2013. jún. 6. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd laptopján csinálj egy restoret és máris használhatod a telefont. Annyi a dolog hátulütője, hogy ha passcode elfelejtésekor nem azon a gépen csinálod amin szinkronizálva volt akkor elveszed minden adatodat a telefonról.


Ha iCloud mentés be volt kapcsolva akkor a legutóbbit vissza tudod tenni a telefonra, ha nem akkor meg kell várnod amíg haza érsz és ujra restore, majd a gépedről vissza tenni a biztonsági mentést.

2013. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csupa-csupa móka és kacagás ez a szifon! (nem)
2013. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, üzletember vagy, rengeteg bizalmas email a telefonodon céges adatokkal stb. Elhagyod, ellopják és ha simán resetelni lehetne a passcodeot akkor mi értelme lenne az egésznek?

Nem kell elfelejteni. :)

2013. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!