Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt a problémát...

Gabee12122 kérdése:

Mi okozhatja ezt a problémát World of Tanks-ben, illetve hogyan lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

Tehát nemrég leszedtem,mert egy ideje már foglalkoztatott,de

most hogy elkezdenék vele játszani,egyszerűen lehetetlen.Hatalmasakat laggolok,és valamiért csak 4 fps-em van de 180 körüli ping.Egyszerűen nem értem mi van vele.CoD 4 multija simán megy 80 fps-el és 50 körüli pinggel.

Vidikártya: ATI Radeon HD5670 1 Gb GDDR 5

CPU: Intel Pentium 4 3.00 Ghz



2013. jún. 8. 12:44
 1/5 A kérdező kommentje:
2,00 GB RAM-ot kihagytam...
2013. jún. 8. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad már minimum grafikán? Ha úgy is kevés az FPS akkor telepicsed a köv. kiegészitőket:

WOT Tömörített textúra csomag ---- FPS növeléséhez

WOT_TWEAKER_FOR_PATCH_0.8.5 ---- FPS növeléséhez

Leatrx Latency Fix 3.0 ----- ping csökkentéséhez

Mind ezt megtalálod itt:

[link]

2013. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kicsit gyenge a géped, a játék meg szarul van megcsinálva, nálam is előfordul, hogy 20 fps-el megy helyenként.


Intel Core I3

Amd Radeon HD6750 1GB

2013. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válsszokat,minimum grafikán van.Most jó de nem értem miért.EU2-n valahogy jobban fut.Lehet hogy csak azért volt baj mert először futtattam és nem egészen állt össze.
2013. jún. 18. 09:45
 5/5 anonim válasza:
má van 8.6
2013. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!