Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fel tudom telepíteni iphone...

Fel tudom telepíteni iphone 4s re ingyen az ios 7 bétát?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges ez? Találtam videókat, de ha lehet olyan írjon aki már talált egy működő megoldást 4s en!

Előre is köszi!!



2013. jún. 13. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Letöltöd imzdl-ről a készülékedhez való beta-t és itunesban shift+UPDATE, de szerintem ne rakd fel, még nagyon bugos és még az iPhone 5-ömön is sokszor beakad/belassul és sok app kicrashel mert még nem támogatja
2013. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kutyus70 ***** válasza:
Előző hozzászólót támogatom. Le tudod tölteni, és a leírt módon fel tudod telepíteni. (akár 4S-re is) De szerintem sem éri meg. Én is fel akartam tenni, de "szerencsére" a kollégám megelőzött, és miután másnap láttam, úgy döntöttem nem éri meg. Valóban nagyon bugos, gyakran akadozik, van ami nem is működik rendesen. Igaz, azóta már úgy tudom frissítés is jött ki, de szerintem ha ragaszkodsz hozzá, akkor várd meg az őszt, akkor jön a végleges verzió és az talán már jó lesz.
2013. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kaszas9714 válasza:
Ha nagyon akarod, akkor várd meg a Beta3-at. En fölraktam I5re. Egy napig bírtam. Az már túlzás volt, hogy nem tudtam fényképezni..
2013. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!