Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia C2-01 függetlenítés....

Nokia C2-01 függetlenítés. Találtam a you tube-n egy oldalt, www.youtube.com/watch? V=CGbTsH3gMco ahol előtted kódolja ki c2-01-et. Azon az oldalon lejjebb van több kód is. Létezik, hogy ez jó?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 06:04
 1/1 anonim válasza:
Minden telefonnak mas a kodja. olyan nem letezik,hogy tobb telefont ugyan azzall a koddal meg lehetne csinalni. a te esetedben is egyedi kodja van a telonak. remelem nem probalkoztal 3 nal tobbszor,mert akkor ellotted az osszes lehetoseget,hogy be lehessen irni a jot kezzel. nem olyan egyszeru ezeket mar kinyitni. a folyamatat egyszer ketszer mar leirtam, most nem teszem,mert nagyon hosszu, legyen eleg annyi,hogy otthon ingyen nem fog menni. minimum 3e. vidd el egy gsm boltba, kerdezz ra,hogy mennyiert csinaljak meg,es ha jo az ar,es 2-3 napot mondanak, akkor fogadd el, mert az viszonlag jo ido. aki komolyabban foglalkozik ezzel, o lehet,hogy masnapra is megcsinalja,ha van szabad gepe. en is megcsinalnam 2 nap alatt, csak messze vagyok toled :)
2013. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!