Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » KLÓN Telefonja van valakinek?

KLÓN Telefonja van valakinek?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom, hogy "huuu mekkora kaki", de tulajdonképpen olyanoktól akik még életükbe nem is láttak ilyet.

Számomra az alábbiak a fontosak, és az a lényeg, hogy ezeknek a kritériumoknak megfeleljen:

- működő wifi

- működő viszonylag jó kamera

- lehessen zenét hallgatni


nem utolsó sorban , tudjak rajta telefonálni :D Olyanok válasza érdekel, akiknek van ilyen telója, és működik vagy valami hibájuk van. Tapasztalatokat várok , hogy vegyek , vagy ne...



2013. jún. 25. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Vagy,veszel nem klónt,amiben tényleg annyi Mpixel van,mint amennyit írnak,jobb wifi,ugyanúgy jó mindenre,csak márkésabb,nem vaaki csingcsung márkátlan...

A klónok csak kinézetre jók,és örülhetsz neki,ha nem vga 0,3 Mpixl van benne.És kb 15től felfelé vannak.20ért meg van androidos samsung...

2013. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A klón telefonoknak nincs supportja, és tényleg csak kinézetre klónok, belül gyengébb minőségű hardver van. Tudod, épp ezért olcsó. Lehet, hogy működik a wifi, lehet hogy szól a zene belőle, de lehet, az akkumulátora tizedannyi ideig bírja és hogyhogynem rossz a töltőcsatlakozója. Ha szervízbe viszed és nem röhögnek ki, akkor pedig annyi pénzt adsz ki a szerelésre, amit ha a mostani pénzed mellé tennél, akkor valódi telefont vehetnél.


(Az aksis történetet saját szememmel láttam.)

2013. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Láttam vaterán/apródon, új Iphone klónokat, amik kinézetre teljesen olyanok, mint az eredeti.

Viszonylag olcsón láttam (15-20 körül).

eredetit azért nem szeretnék venni, mert

- sajnálok 60-70 ezer forintot kiadni egy telefonra

- fenn áll annak az esélye, hogy ellopják, és akkor jól besz*ptam....


Eddig táskámból kivettek egy Sonyt, és egy Nokiát. Azóta gagyi kamara nélküli tűz-víz-és zombiálló telefonom van, ami sosem merül le, lehet rajta telefonálni, de se kamera, se wifi nincs rajta, és kb kiröhögnek az emberek, ha meglátják, hogy 19 éves létemre a 21 században ilyen őskövülettel járkálok.

2013. jún. 25. 11:04
 4/9 A kérdező kommentje:

Továbbá én nem az a fajta ember vagyok, akit befolyásol a szoftvere vagy mije a telefonnak. Mármint én nem játszani akarok rajta, és nem is akarok hűde nagy műveleteket végre hajtani.

Csak fotózni, wifizni és zenét hallgatni.

Szóval nem befolyásol hogy a "legújabb" izé van telepítve.

2013. jún. 25. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:

"sajnálok 60-70 ezer forintot kiadni egy telefonra"

Ezért inkább veszel egy sz*rt, ami kevesebb ideig bírja? Fél év múlva megint vehetsz 20ezerért. És 2x20-ból már azért lehet működő valódi telefont kapni. :)


"fenn áll annak az esélye, hogy ellopják, és akkor jól besz*ptam...."

A 20ezrest is ellophatják, akkor is besz*ptad. Elvégre ugyanúgy néz ki...


"Eddig táskámból kivettek egy Sonyt, és egy Nokiát."

Tessék csukva tartani a táskád, vagy amit én mindig javaslok hölgy ismerőseimnek, akik szintén táskában tartják: tartsd a zsebedben a telefont, onnan csak úgy tudnák kivenni, ha megérzed. A gatyádat nem tépik le rólad, a táskád viszont leránthatják a válladról. (Persze mondjuk zsebetlen szoknyánál ez a tanács nem sokat ér, tudom.:))


"és kb kiröhögnek az emberek"

Szerintem ezt pont sz*rd le, hogy mások mit gondolnak. :)

2013. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szóval nem befolyásol hogy a "legújabb" izé van telepítve."

Egy okkal több, hogy egy olcsóbb kategóriás, de valódi telefont vegyél. :)

2013. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És tudod mit, tessék: 20ezer forintért normális telefon:

[link]

2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igaza van annak, aki azt írta, hogy 2×20 az már annyi, mint egy normális.

Most próbálok szemezgetni eredeti telefonokkal vaterán és apródon. Remélem találok valami jót, normális áron.

Az előző két telefon ellopása "tanuló pénz volt", és most nagyon optimistán fogalmaztam.

Azóta nagyon figyelek az értékeimre , és ha kimegyek cigizni, akkor sem hagyom ott a táskámat még akkor sem , hogy a baráti társaság ott marad.

2013. jún. 25. 11:22
 9/9 anonim válasza:
Figyi. Nekem már volt klón telóm. Azt írták, hogy 13.1 mp-s kamera na erre jól rácsesztem. Inkább vegyél 20-ért NEM klón telefont. Már bármilyen előfizetéssel tudsz venni 1 jó telót. Nem kell olyan, hogy apród,vatera. Pl.: Sony Tipo. Vagy menjél be a tesco mobilba és ott adnak 2000 ezer Ft-ért alcatel nyomkodós telefont. Lehet rajta zenét hallgatni, fényképezni. Igaz a fényképezője szar de na :D. De ha vigyáznál rá, hogy ne lopják el a telefont akkor vehetnél 63 ezerért Lg optimus 4x HD-t Nagy kijelző, 8 mp-s auto fókuszos kamera és zene hallgatás. És játékok is persze. Aztán ha olyan a munkád, hogy használni kell telefont hozzá akkor ez tökéletes. Jegyzeteket is írhatsz. Aztán mindent csinálhatsz. Letölthetsz programokat amik HASZNOSAK. Szóval csak vigyázni kell rá. 13 éves vagyok nekem már volt 3 érintős telefonom egyet se loptak még el tőlem. 1. KINA mobil 2. Alcatel 3. ami most van huawei y200. Én egyikkel se vagyok megelégedve mert nekem kéne játszásra is a teló. De arra ott a tablet, vagy a számítógép. Ezért én megelékszek 1 ilyen telóval. A kamera 3.2 mp-s, zenét lehet hallgatni rajta :D és egyszerű használni. És még olcsó is. Szóval ha vigyázol rá akkor vegyél egy LG 4x HD-t. Ha meg nagyon félted akkor vegyél 1 Huawei y200-at. A kínait meg felejtsd el!
2013. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!