Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Windows 7 Enterprise -t...

Ha Windows 7 Enterprise -t telepítek a laptopomra, de előtt win7 Home Premium volt rajta (és így kódom is cak ahoz van), akkor működni fog a Home Premium-os kóddal?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor ha letöltöm az internetről a Home Premiumot, és a saját kódomat írom be, az nem lesz illegális, ugye?

2013. júl. 5. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fogja elfogadni a kulcsot.

Nem tudom, hogy illegálisnak számít-e (alighanem jogilag aggályos a telepítő letöltése), de nem fogja annak detektálni a Microsoft, ha "vanilla" (módosítás nélküli) telepítőt szedsz le. Próbálj meg MSDNAA-ról/DreamSpark-ról származó verziót leszedni, az egy az egyben gyári, nem kerül bele semmilyen aktivator/egyéb "szemét".

2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom próbálni azt, amikor tudom, mert most az van, hogy elindítottam a VAIO Recovery Center-t, és rámentem, hogy Restore Complete System, ami elvileg visszaállít mindent az eredeti állapotára, csakhogy 6%-nál kikapcsolt a gép, és amikor bekapcsolom, akkor nem talál operációs rendszert, mivel azt letörölte, ahogy az egész C meghajtót is. Ha újra próbálkozok, akkor 6%-nál újra lekapcsol.
2013. júl. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!