Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az MSI...

Mi a véleményetek az MSI laptopokról? Jó konstrukciók, vagy messziről kerüljem el őket?

Figyelt kérdés

Nem igazán ismerem ezt a gyártót. Konkrétan ez a típus érdekelne :

[link]



2013. júl. 25. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el messzire nagyon rossz a szervíz háttere és semmilyen alkatrész nem szerezhető be hozzá.............
2013. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor mit érdemes venni? Újat nem akarok. Vagyis nem tudok. 50-60000 körül gondolkodom. Itt átnéztem egy-két kérdést, hogy melyik milyen, de többnyire nem jók. Hogy a dell kínai, meg hogy a lenovo ha elromlik akkor macerás, akkor az acer melegszik, az asus megint az inkább ne kategória. De akkor mit? A fujitsu-t is szídják elég sokat, de nekem 8 éve meg van és csak apróságok voltak vele. Semmi durva nyűg.
2013. júl. 26. 15:29
 3/5 anonim válasza:
nekem ex 600 megabook -om van.teljesen jól üzemel.használtan vettem 600ezerért.mindent kaptam eddig hozzá,csak elég húzós az áron:-(
2013. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bocs 60 ezerért...
2013. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Dellt javaslom korekt alkatrész ellátás és szerviz háttér.....
2013. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!