Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elállítódott a billentyűzetem,...

Elállítódott a billentyűzetem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Valamit félrenyomhattam nemrég :\ Ha megnyitok egy weblapot (más programoknál, pl. Wordben normálisan működik) a "le" navigációs gomb "page down"-ként működik, a Space pedig átvette a "le" funkcióját. Volt már egyszer ilyen, de akkor valahogy rendbe hoztam, azóta sajnos elfelejtettem hogy sikerült. :) Aki már találkozott ilyesmivel elmondaná mi a teendő h rendesen működjön? köszönöm
2013. júl. 29. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáltad a Ctrl+Shift -et?
2013. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minek? Erre csak váltogatja a lapokat. A beállításokat böngészem éppen, mert észrevettem, hogy a probléma csak firefoxban jelentkezik, a chrome-nál rendesen működik.. már próbáltam h letörlöm és újrateszem dehát a beállításait attól még megtartja.
2013. júl. 29. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
a beállításait is lehet törölni. uninstallnál kell kérdeznie, hogy letörölsz-e minden hozzá tartózót. Ha nem, akkor meg ahova telepítetted, ott töröld ki a megmaradt mappát és mindent ami van benne.
2013. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem akarom elveszíteni a beírt jelszavakat mert van néhány amire nem emlékszem meg elmentett könyvjelzők is.. egyéb ötlet?
2013. júl. 29. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:

elég fapados módszer, de biztos. bemásolod őket jegyzettömbbe. pl.:

Facebook

jelszó: XY


Könyvjelzőket is a fontosakat amiket nem jegyzel meg, ird be jegyzettömbbe.

2013. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D ha a jelszó el van mentve a gépbe, akkor azt nem tudod kiírni, ha nem emlékszel rá, mivel kipontozza. Na sebaj, végül nem jöttem rá, hogy kell megcsinálni, úgyhogy letöröltem, nem volt jobb ötletem. Azért köszönöm a tippeket :)
2013. júl. 30. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!