Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy oldalmegje...

Mit jelent az, hogy oldalmegjelenítés?

Figyelt kérdés
Nem rég csináltam egy blogot és teljesen kezdő vagyok.Találtam egy olyat, hogy "oldalmegjelenítések száma" és az azt jelenti, hogy hányan nézték meg?És ha igen, akkor az beleszámít, hogy én hányszor nyitottam meg?

2013. júl. 30. 18:15
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Nem, nem a látogatók száma, hanem a megjelenített (megnézett) oldalak száma. Tehát, ha a blogod (vagy a weblapod) mondjuk 10 oldalból áll, és volt három látogatód, de mindegyik megnézte mind a 10 oldalt, akkor az 3x10=30, vagyis 30 oldalmegjelenítés.
2013. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:
Ja, és még annyit: szolgáltatótól (kiszolgálótól) függ, hogy hogyan számol. Van olyan, amelyik azonos IP címről (vagyis ugyanattól a látogatótól) naponta, vagy bizonyos időközönként (mondjuk óránként) csak egy látogatást vesz figyelembe, hiába nyitotta meg adott időn belül többször az oldalt. De van olyan is, amelyik minden megnyitást új látogatóként számol.
2013. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, azt hiszem most már értem. :)
2013. júl. 31. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!