Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok a klánháborúhoz hasonló...

Tudtok a klánháborúhoz hasonló játékokat?

Figyelt kérdés
Vagy tudnátok nekem segíteni abban, hogyan tudnék csinálni magamnak 1 saját játékot? 13 éves vagyok fiú programozni nem tudok. De ha leírjátok részletesen akkor meg tudom érteni :). Szóval ha tudtok ebben segíteni, hogy hogyan tudok saját magam készíteni 1 játékot azt megköszönném.

2013. aug. 4. 17:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Pl.: ilyen játékot nem tudnék csinálni? Nem tűnik olyan nehéznek.


http://www.youtube.com/watch?v=5XkyDZ3b78c


Meg amúgy ha tudtok videót küldeni amiben meg is mutatják, hogyan lehet ilyen játékokat készíteni akkor megköszönném.

2013. aug. 4. 18:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Programozás nélkül nem tudnál semmit csinálni, még GameMaker hez is kell egy kisebb szintü programozói tudás, pedig az a leg leegyszerüsített játék és App programozó
2014. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!