Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ASUS X401A laptopon a Windows7...

ASUS X401A laptopon a Windows7 újratelepítése után nincs hang és a mikrofon sem jó. Megpróbáltam a hangot letiltani, majd engedélyezni, ezután egy darabig jó volt, majd ugyanaz. Megint újrarakattam a W7 egy másik verzióját és ugyanez a hiba. Ötlet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 16:01
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Jó lenne a sorozat azonosítója HELYETT a pontos típússzám:


ASUS X401A-WX530D

ASUS X401A-WX309D

ASUS X401A-WX510D

ASUS X401A-WX288D

ASUS X401A-WX526D


Ez nem az összes és mindegyikben más a konfiguráció.

Nem lehet, hogy a videokártya HDMI kimenetére állítódik a hang? Amúgy ha minden igaz Realtek HD audió driver való hozzá, abból meg kb. 2 hetente van frisebb.

2013. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ASUS X401A WX305D a pontos fajtája. Egy ismerősöm javasolta, hogy töltsem le a SlimDrivers nevű programot, amely segítségével mindent frissítettem, és most úgy néz ki, hogy működik, remélem nem jön vissza a probléma.
2013. aug. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!