Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopnál mit jelent a videóká...

Laptopnál mit jelent a videókártya gb-ja?

Figyelt kérdés
Elég 2 giga, vagy kell a 4 giga? 200ezerért akarok venni játékra, és majd a full hd tv-nkre akarom rákötni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 13. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a videókártya memória a fontos hanem a pontos tipusa a kártyának
2013. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még a 200k-s laptop is elég gyengus játékra, főleg fullHD felbontáson. Gondolkodj el asztali gépen!

Amúgy mint már írták a VRAM gyakorlatilag semmit se számít, ne az alapján dönts.

G.

2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézd, én egyértelműen mondtam, hogy asztali kell. Csak nem vagyunk egy gazdag család, így az egész család közös karácsonyi ajándéka lesz majd. A család pedig nem igazán akarta ezt, én beszéltem rá, de mondták, hogy nem asztali, hanem laptop, mert azt még ők is fel tudnák használni. (film nézés, hordozhatóság meg ilyenek..) De biztos vagyok benne, hogy jó lesz játékra, mivel egy 7670es vga-s lap elvitte a crysis 3mat elég szépen, a laptop pedig 170ezer volt. Akkor 200ból (karácsonyi akciókkal) csak találok valami jót..
2013. aug. 13. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

220ért itt van ez:

[link]

ezzel játszani is tudsz majd elég szép grafikán is.

2013. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!