Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépvásárlás előtt állok, és...

Gépvásárlás előtt állok, és tanácsot szeretnék, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Gépészmérnökire megyek egyetemre,és olyan gépet szeretnék ami elviszi az ott használatos programokat,valami erős teljesítményű kütyü kellene,laptopra gondoltam 300 ezer ft ig,ami nem adja be a derekát ,ha több programot futtatok egyszerre..mit ajánlatok?

2013. aug. 15. 16:46
 1/3 anonim válasza:
Tervező, szimulációs programokhoz, amiket laptopon érdemes futtatni elég egy 200-es határion belül vett notebook. Annál keményebben nem nagyon érdemes ilyen célra. Minden szimulációs-tervezős szoftverhez úgysem lesz jó. Pl nálunk egyetemen, egyedien összeépített atomreaktorok kellenek egy gyártástervező programhoz, amit használ a tanszék...
2013. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy mezei laptop is bőven megteszi, főleg egyetemre. annyi, hogy legyen benne dedikált videókártya. mire elvégzed a sulid és komolyabb dolgokkal foglalkozol (már ha egyáltalán fogsz használni a munkád során ilyen programokat), a mostani laptop már úgyis elavult lesz.
2013. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


és még i3/i5/i7 proci és 3-4gb ram. ilyen sztem bőven találsz 190-200 között, többet is. bőven meg fog felelni minden programnak

2013. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!