Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy laptopot elviszek egy...

Ha egy laptopot elviszek egy számítástechnikai üzletbe és viszek driver+oprendszer újratelepítőlemezt akkor ott ingyen újratelepítik?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor kb. mennyiért?

Az nem tudom számít e hogy én viszem a lemezt is.


2013. aug. 24. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fizetni kell érte ,de minek? Te is újratudod telepíteni otthon..
2013. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 soccerway ***** válasza:
attól függ, de 5000Ft legyen nálad, lehúznak ahogy tudnak.
2013. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jah persze ingyen vacakolnak neked vele 2-3 órát. Ezt ugye te se gondoltad komolyan... Egyébként nem egy nagy durranás újrarakni, te is megcsinálhatod.
2013. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már fizess egy újratelepítésért több ezer forintot.ne legyél már ilyen béna :O
2013. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 levis56 ***** válasza:
Ha csak egy percet vesz igénybe egy beállítás a gépen akkor is egy óra munkadíjat esetleg vizsgálati költséget is felszámolnak,vagy kitalálja hogy lemerült az elem cserélni kell ilyen kis trükkök garmadával előfordulhatnak.Nekem két régi gépben cserélték úgy ki a procikat gyengébb teljesítményűre hogy csak otthon vettem észre a változást,azóta nem hordom szervizbe a dolgaimat otthon megcsinálom én.
2013. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja amúgy youtube tele van a gép összerakós/telepítős

videókkal ami alapján egy hozzá nem értő is könnyen összetud rakni egy gépet vagy feltelepíteni a windowst például.

2013. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sokan hiszik azt, hogy tudnak telepíteni, mert autorun-os a wintelepítő lemez...

Ha nem értesz hozzá, akkor vidd el, és ott legalább konyítanak hozzá, bár üzlete válogatja az alaposságot is.

Ha van hozzá mindened, akkor vidd azokat is.

Sztem 5ezernél nem kerül többe.

2013. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Csak az a baj hogy nekem nem megy...

Egyszer sikerült. De akkor XP- ről XP- re csináltam.

Most meg kipróbáltam a Vistát. Rossz ötlet volt...

És auóta nem megy.

Olyan videó van ahol Vistáról XP- re telepítenek újra egy gépet?

2013. aug. 24. 17:57
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és bootolnék én de nem megy! Mintha be se tettem volna a lemezt.
2013. aug. 24. 17:58
 10/13 soccerway ***** válasza:
kell egy alap tudás, ami a windows 7-en meg facebookon nevelkedetteknek hiányzik, hiába nézel videókat az kevés ha az alapok nincsenek meg.
2013. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!