Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet abból bajom ha munkából...

Lehet abból bajom ha munkából elhoztam egy asztali mobil PC-t?

Figyelt kérdés

A minap egy szekrényben kutakodva megtaláltam a régi leselejtezett irodai gépet.

[link] Ilyenről lenne szó. Már pár éve ott porosodik, a kutya sem tud róla.

Lehetne abból bajom ha bekapcsolom és felmegyek vele netre? Kicsit tartok tőle, hogy lehetne valami bajom miatta.


2013. aug. 25. 19:38
 1/6 anonim válasza:
ne menj vele netre alapból, csak kapcsold be, tegyél rá új oprendszert és csak utána... bár kétlem, hogy lenne bármi szoftver rajta ami alapján le tudnák nyomozni, h mi történt.
2013. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam. Elég ha csak simán újrateszem? Nem kell elvinni valami telefonoshoz kiüttetné,mint a telefonokat szokták? Mondjuk nem értek hozzá, csak agyalok.
2013. aug. 25. 19:49
 3/6 anonim válasza:
Nem, semmi ilyen
2013. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azér ez lopás, még ha a cég el is elbírja. Persze vannak ki nem használt tartalékok: hogyha elromlik az egyik subnotebook,akkor csak be kell nyulni a szekrénybe es ott van az EEpc.

Ennyire utálod a céged? (tudom, sok szar cég van)

Nem tudom nálatok hogy van, amit én ismerek, ilyenért kirúgás jar...

2013. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban az, ezzel tisztában vagyok, de már évek óta eztcsinálom, de nem csak én. Eddig csak leselejtezett gépek használható alkatrészeit hoztam el, egyszer egy forgó széket is, de komplett gépet még nem. Nem utálom egyébként a munkahelyemet. Ez egy állami "szervezet" sok mellékes szarra költenek, de azt a pénzt máshova is rakhatnák. Valószínűleg itt is kirúgás lenne, de nem hiszem, hogy ez valaha is kiderülne.
2013. aug. 25. 20:30
 6/6 anonim válasza:

"Ez egy állami "szervezet" sok mellékes szarra"


uuh, kicsit egy olyan 'welcome to hungary' feeling:p Juteszembe, Gyurcsányt, Orbánt le kéne csukni, dedebár?

2013. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!