Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet postmaster@domainne...

Hogy lehet postmaster@domainnev.hu azonositóval létrehozni egy fiokot a google apps nál?

Figyelt kérdés

Van egy tárhelyem a 000webhost nál, és nem tudják ráálítani a névszervereket, mert kell egy MX record. Azt írják, hogy ehhez létre kell hozni egy mail cimet itt: [link] ,aminek postmaster@domainnév.hu nak kell lennie, és majd utána az mx recordot állitsam erre: aspmx.l.google.com .. Nah és itt a nagy baj... A regisztrációnál a google nem engedi postmaster kifejezéssel regizni, és más névvel pedig ha regizek az nem jó.. Az esetben nem tudják arra álitani a névszervereket.. Itt egy kép is ha ez segít.. [link]

Ezzel kínlódom az elmult 5 napja de semmi eredmény.. A neten sok helyen kaptam erről leirásokat, hogy hogyan kell ezt csinálni, de érdekes módon mindenki tud ( legalábbis a leirások alapján) postmasterrel létrehozni, én viszont nem... Segitsetek ha tudtok..


2009. okt. 31. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánakt, de :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszi, hogy beszoltál, de ha lehet értelmes válaszokat várnék...
2009. okt. 31. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, de szerintem egy informatikai fórumon több esélyed van megoldást találni, mert nem egy hétköznapi problémával jöttél ide.

Próbálkozz mondjuk az SG fórumon, vagy netán a Prohardver fórumán!

2009. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lefordítva ezt írja: Mivel a visszaélés és a postmaster fenntartva felvett nevek, nem fogja tudni használni ezeket a felhasználónevek vagy becenevet.

Magyarul: postmaster@domainnev.hu-t nem lehet regisztrálni!

2010. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2011. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!